Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Sportovní podlahy > Podlahy Junckers

Podlahy Junckers

Podlahy Junckers představují elegantní a kvalitní řešení pro školní, rekreační i profesionální sportoviště. Nabízí totiž kompletní podlahový systém včetně roštu pro různé potřeby. Spolu s dobře odvedenou prací při pokládce sportovní podlahy je značka Junckers zárukou dlouhé životnosti a skvělého sportovního zážitku.

Výhody podlah Junckers

Podlahy Junckers je možné použít při realizaci nové sportovní podlahy i při rekonstrukci či renovaci té stávající. Výběr je veliký – od jednoduché skladby pro nízké výšky až po složitější systém vyrovnávacích klínků a dvojitých roštů pro větší tloušťku celého systému.

Složení podlahy Junckers

Povrch podlahy Junckers tvoří lepená masivní palubka – nejčastěji z jasanu. Tato palubka je velmi stabilní a můžete ji mít v tloušťce až 22 mm, proto jde o opravdu trvanlivý podlahový systém. Povrch je ošetřen už z výroby. Lajny se na podlahu Junckers aplikují na její horní vrstvu.

Vrchní vrstvu podlahy tvoří masivní dřevo, ve skladbě pak následují speciální rošty vyrobené z vrstveného materiálu na bázi dřeva, jež jsou velmi odolné a pružné. Vše je vyrobeno antialergenní metodou.

Zajímá vás, jak se sportovní podlaha Junckers realizuje? Podívejte se na video.

Pro jaká sportoviště se podlaha hodí?

Podlahy Junckers mají tu výhodu, že je lze použít všude. Hodí se do školních tělocvičen i na profesionální sportoviště. Většina podlahových systémů Junckers je certifikovaná i pro profesionální soutěže FIBA.

Pozor na vlhkost a údržbu podlahy

Životnost podlahy Junckers prodlouží správná a pravidelná údržba. Nepřítelem této podlahy je zvýšená vlhkost, na niž je třeba dát pozor.

Naše realizace

Na podlaze Junckers sportují například žáci 15. ZŠ v Plzni. V obou tělocvičnách mají sportovní systém Junckers UnoBat 62+. Jak dobře jim podlaha slouží si můžete přečíst v reportáži.

Poptat sportovní podlahu


Vyhledat v katalogu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás