Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Egger: Ucelená kolekce laminátových podlah

Egger: Ucelená kolekce laminátových podlah

Německý výrobce Egger vytvořil ucelenou škálu laminátových podlah. Na výběr je nejen z různých dekorů, ale také z různé zátěže nebo povrchových úprav, například s protiskluzovým povrchem. Zároveň můžete vybírat z extrémně dlouhých nebo širokých lamel. Podlahu Egger je možné položit i do vlhkých prostor. Vybere si tak opravdu každý. Vedle kvality je bonusem i příznivá cena.

Laminát nejvyšší kvality

Společnost Egger si zakládá na nejvyšší kvalitě. Podlahy z její produkce vydrží krásné celé dlouhé roky a hodí se do všech obytných prostor. Mají nadčasový vzhled a plně korespondují se současnými podlahovými trendy.

Výhoda laminátu je v odolnosti, udržitelnosti a univerzálnosti. Pro značku Egger je důležitý i environmentální aspekt, a tak při výrobě laminátových podlah používá pouze dřevo z lesů s udržitelným hospodařením.

S laminátovou podlahou do svého domova zvete krásu a zdravé prostředí. Prohlédněte si podlahy značky Egger.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás