Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Montáž dveří

Montáž dveří

Dveře, které si u nás zakoupíte, přivezeme k vám a namontujeme je. Profesionální instalace je zásadní, a to nejen proto, aby vám dveře dobře sloužily. Řada výrobců ji má totiž jako podmínku k zachování záruky. Zajistíme montáž všech typů dveří: interiérových, vchodových, technických i protipožárních. Kromě klasických otočných dveří se postaráme i o montáž skládacích a posuvných dveří – do pouzdra i na stěnu.

Proč nám svěřit instalaci dveří?Prodejna (28).JPG

 • Získáte kompletní servis 
  Dveře zaměříme, upravíme výšku křídla, namontujeme kování a kukátko. Dořešíme veškeré detaily, jako je např. lištování, a postaráme se o finální seřízení dveří. Nabídneme vám i následnou péči a údržbu.

 • Dveře budou perfektně sedět
  Můžete se spolehnout, že odborně namontované dveře půjdou hladce otevírat, zavírat i zamykat, budou správně doléhat k zárubni apod.

 • Používáme jen kvalitní materiály
  Při montáži používáme pouze prověřené materiály, které zaručují přesnou a rychlou práci, např. rychletuhnoucí nízkoexpanzní pěny, silikonové a akrylátové tmely výrobců Den Braven a Soudal.

 • Šetříme váš čas
  Pokud jste si u nás kromě montáže dveří objednali i pokládku podlahy a obložení schodů, zkoordinujeme jednotlivá řemesla tak, aby na sebe co nejlépe navazovala.

 • Vyřešíme i nestandartní situace
  Máte neobvyklý požadavek? Nebo je ve vašem domě nějaký specifický prvek, kvůli kterému se při osazení dveří musí postupovat jinak? Podobné situace vyřešíme.

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás