Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Obložení schodišť

Obložení schodišť

Zařizujete novostavbu a chcete mít jistotu, že schodiště dobře zapadne do celého interiéru? Nebo plánujete renovaci starého schodiště a nechcete se přitom pouštět do větších stavebních akcí? V těchto a podobných případech je řešením obložení schodiště, které pro vás zajistíme na klíč.

Proč nám svěřit obklad schodiště?Pokládka podlah Plzeň.JPG

 • Výsledek bude perfektní
  Schodiště odborně zaměříme a obklad položíme tak, aby schody vypadaly dokonale. Samozřejmostí je, že dořešíme veškeré detaily, jako je napojení obkladů na podlahovou krytinu apod.

 • Vyberete si z mnoha možností
  V nabídce máme dřevěné, vinylové i PVC obklady a na schody dokážeme položit i koberec. U každého materiálu nabízíme mnoho barev a dekorů.

 • Schody sladíme s interiérem
  Chcete, aby schody byly spíše nenápadné, anebo aby se staly výrazným prvkem interiéru? V obou případech vám pomůžeme vybrat takové obložení, které bude podle vašich představ a zároveň dobře zapadne do místnosti. Velkou výhodou je, že schodiště můžeme obložit shodnou krytinou, kterou jste vybrali do navazujících místností.

 • Šetříme váš čas
  Jestliže si u nás objednáte i další služby, jako je pokládka podlahy a montáž dveří, zorganizujeme všechny činnosti tak, aby na sebe navazovaly.

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás