Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Wineo: Německá kvalita a velké množství dekorů

Wineo: Německá kvalita a velké množství dekorů

Pokud si rádi vybíráte z nejrůznějších dekorů, oceníte nabídku německého výrobce, společnosti Wineo. Ta připravila ucelenou škálu laminátových a vinylových podlah. Myslí i na ty, kteří chtějí ryze ekologické výrobky – pro ně má kolekci ekologických elastických podlah Pureline bez použití PVC.

Praktické podlahy pro každého

Při výběru podlahy Wineo uvítáte nejen obrovské množství dekorů, ale také to, že značka myslí na detaily a je pro ni důležitá flexibilita. U dekorů jsou možné všechny varianty pokládky, tedy lepení i zámkový sytém. Podlahy lze položit na podkladovou vrstvu i na HDF desky.

Nejde však jen o praktičnost. Výrobce podlah Wineo myslí rovněž na estetickou stránku, a tak si z laminátových a vinylových podlah vyberete, ať je potřebujete pro svůj dům, byt nebo do kanceláře. Podlahy Wineo se snadno udržují díky speciálnímu bio-polyuretanovému povrchu. Snadno se čistí a dlouho září novotou.

S podlahami Wineo máme zkušenosti už 25 let a stále nás příjemně překvapují. Podívejte se, jaké dekory máme v nabídce.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás