Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Kährs: Švédské dřevěné podlahy

Kährs: Švédské dřevěné podlahy

Kährs je tradiční výrobce přírodních dřevěných podlah s tradicí od roku 1857. S výrobou dřevěných podlah i se zpracováním dřeva má bohaté zkušenosti. Dřevo je ověřený a ekologický materiál a Kährs dbá na to, aby i výroba jeho dřevěných podlah byla ekologická. Za svůj přístup si firma mnohokrát vysloužila ocenění. Společnost získala vedoucí postavení na trhu parket, a to díky svému know-how, využívání moderních technologií a inovacím.

Široký výběr dřevěných podlah

Výrobce dřevěných podlah Kährs nabízí široký výběr povrchových úprav. Prkna mohou mít tloušťku od 7 do 25 mm. Zajímavá je kolekce Chevron, v níž je i dekor „stromeček maďarský vzor“, který je stále ojedinělý.

Podlahy Kährs byly otestovány Stuttgartskou metodou, která zkoumá odolnost proti otěru a prokázaly, že jsou velmi odolné. Firma používá nejodolnější lak na podlahy anti-scratch. Mimořádně pevný a odolný povrch dřevěných podlah je zárukou přirozeného vzhledu a nechává vyniknout strukturu dřeva. Lak je ekologický. 

Z dřevěných podlah Kährs si vybere každý, kdo požaduje vysokou kvalitu a preciznost. Prohlédněte si je v sortimentu podlah.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás