Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Floorexperts: Specialista na parkety

Floorexperts: Specialista na parkety

Slovinský výrobce dřevěných parket Floorexperts si ve svém oboru právem vydobyl silné postavení. Svůj úspěch opírá o dlouholeté zkušenosti s výrobou parket. Výhodou je nejen know-how a tradice, ale také ceny, které jsou bezkonkurenční. Dřevěnou podlahu v prkenném vzoru získáte už za cenu 1 100 korun za metr čtvereční (bez DPH).

Vysoká kvalita podlah

Společnost Floorexperts si zakládá na své pověsti, a tak dělá vše pro spokojenost zákazníků. Je tradičním a významným výrobcem podlahových krytin na evropském trhu. V nabídce má dřevěné podlahy, laminátové podlahy a vinylové podlahy.

Na trh uvedla dvě výrobkové řady. Podlahy řady Artisan jsou stvořené pro ty, kteří dávají přednost modernímu stylu. Pro jejich výrobu bylo použito kvalitní dřevo. Odolávají změnám teplot i vlhkosti. Kolekce Heritage pak potěší všechny, kteří mají rádi klasiku a tradici. Jsou to třívrstvé dřevěné podlahy inspirované krásou přírody.

Podlahy od Floorexperts představují sázku na jistotu. Prohlédněte si dekory.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás