Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Gerflor: Ideální podlahy do bytů

Gerflor: Ideální podlahy do bytů

Společnost Gerflor vyrábí zátěžové podlahy i vinylové podlahy pro běžné byty. Tyto podlahy jsou na textilním podkladu a mají absorpční vrstvu, která vyrovnává drobné nedostatky v podkladu, pokud ho není možné upravit nivelační stěrkou. Tato technologie je patentovaná. Výhodou jsou i dekory, které u jiných výrobců podlah nenajdete.

Přednosti podlah Gerflor

Výrobce vinylových a zátěžových podlah Gerflor často přichází s inovacemi. Jeho síla je v udržitelných řešeních a také v nadšení pro dekory. Vyvíjí také specifické podlahové krytiny a řešení povrchových úprav stěn, které splňují veškeré požadavky v oblasti moderního bydlení.

Podlahy Gerflor je možné mít v rolích i jako vinylové dílce a lze je pokládat na většinu hrubých podkladů. Vhodné jsou i pro místnosti, kde může být vyšší vlhkost, jako jsou koupelny nebo kuchyně. Hlavní produkty Gerflor se pokládají volně, bez použití lepidla. Díky speciální technologii tlumí kročejový hluk.

Podlahy Gerflor jsou skvělým řešením pro všechny, kteří nechtějí slevit ze svých nároků. Prohlédněte si aktuální dekory.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás