Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Tarkett

Tarkett

Firma Tarkett je pyšná na svou více než stočtyřicetiletou tradici a řadí se mezi nejlepší světové firmy zajišťující podlahová řešení pro domácí i profesionální použití. Jejich PVC a vinylové podlahy přispívají k příjemnému pocitu při chůzi, poskytují pohodlí, bezpečnost a vynikají snadnou instalací.

Pro Tarkett je nesmírně důležitá kvalita života, kterou podporují širokou škálou barev a vzorů, skvělou akustickou izolací a povrchovou úpravou. Tu si dali patentovat, protože má spoustu přínosných vlastností. Je odolná proti poškrábání, opotřebení, šmouhám od podrážek a při umývání nespotřebujete tolik vody, čímž významně ulevíte životnímu prostředí.

Filosofií firmy je osobní přístup k zaměstnancům a planetě, kterou staví na první místo. Vždy se snaží skloubit zákazníkovo přání s ekologickým přístupem ke zdrojům a ve spolupráci s partnery dodává bezpečné a zdravé podlahoviny.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás