Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Classen

Classen

Značka Classen vznikla v Německu roku 1963 a z počátku měla dva výrobní závody. V současnosti platí za kvalitního výrobce dřevěných produktů a jednoho z největších světových dodavatelů laminátových podlah. Ty jsou velmi odolné proti vodě i proti poškrábání, zdravotně nezávadné a nadchnou vás efektními přírodními dekory. Vysokou odolnost zajišťuje vosk Isowaxx, kterým jsou impregnovány hrany.

Firma Classen vnímá, že je důležité si dlouhodobě udržet vysokou kvalitu, a proto vyrábí pouze z kvalitního dřeva. Instalace je jednoduchá díky patentovanému systému Easy Connect, s nímž si podlahu zvládnete položit sami. Každého potěší příjemná cena.

Společnost Classen se soustředí na udržitelnost životního prostředí, kvůli čemuž vlastní množství inovativních patentů a vytrvale pracuje na zdokonalování výrobních procesů a dalším zjednodušování systému pokládky.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás