Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Sportovní podlahy > Masivní parketa na roštu Elastic

Masivní parketa na roštu Elastic

Masivní parketa na roštu Elastic je tradiční sportovní podlaha, která bude dobře sloužit ve školních tělocvičnách nebo ve sportovištích, kde se primárně hrají míčové hry. Rádi pro vás pokládku masivní parkety na roštu Elastic zajistíme.

Výhody masivní parkety na roštu Elastic

Tento typ sportovní podlahy představuje klasiku. Pokládka je založena na tradičním postupu. Podlaha je ověřena desetiletími zkušeností a bezpočtem odehraných míčových her i dalších sportů. Další předností masivních parket je cenová dostupnost, protože toto řešení nevyžaduje speciální výrobu.

Kvalita je pro podlahu rozhodující

Aby sportovní podlaha dobře sloužila, je důležitý nejen materiál, ale také provedení celého systému. Kvalita odvedené práce při pokládce podlahy je klíčová. Nepřítelem masivních parket je pak vlhkost, na tu je třeba si dát pozor při realizaci i při údržbě.

Skladba podlahového systému

Masivní parkety na roštu Elastic jsou náročné na dodržení potřebné výšky skladby, kterou nelze obejít. S tím je nutné při výběru podlahy pro sportoviště počítat. Celková tloušťka systému je cca 15 cm, což může být v některých prostorách limitující.

Naše realizace

Masivní parkety na roštu Elastic od nás získala například tělocvična 14. ZŠ v Plzni. Pro tuto školu jsme realizovali kompletní rekonstrukci podlahy. Výsledek si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Poptat sportovní podlahu


Vyhledat v katalogu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás