Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Trůnní sál nebo dobová restaurace. Dřevěné podlahy Chapel Parket zdobí historické objekty

Trůnní sál nebo dobová restaurace. Dřevěné podlahy Chapel Parket zdobí historické objektyNeodmyslitelnou součástí historických objektů jsou dřevěné podlahy. Při rekonstrukcích je zpravidla nutné vyměnit vysloužilou podlahu, která překonala staletí, a nahradit ji originálem, který do historického interiéru perfektně zapadne.

Podlahy Chapel Parket využívají dřevo, které brali do rukou i mistři tesaři stovky let nazpět. Technologie výroby dřevěných podlah je rovněž tradiční. Podlahy Origineel Chapel Parket se vyrábí manufakturou, tedy ručně a prověřenými způsoby, navlas stejně jako před sto lety.

parketvloer-chapel-troonzaal2-fullscreen.jpg

Originální podlahu získal trůnní sál v parku Efteling v Nizozemsku. Podlaha Basilica Versailles s rozměry na míru má barevné provedení Channel. Vytváří pravou atmosféru, v níž se plní sny malých děvčátek o krásném princi. Podlaha byla vyrobena na zakázku. Získala speciální povrchovou úpravu, aby zvládla nápor turistů.

parket-chapel-efteling3-fullscreen.jpg

Ručně opracovaná prkna různých šířek propůjčují restauraci v Pohádkovém parku v Nizozemsku autentický rozměr a punc historie. Zvolena byla podlaha Original Chapel Minster v barevném provedení Croydon. Prkna byla ručně opálená a v mnoha vrstvách natřená olejem, aby bylo docílené žádaného efektu.

Více informací v naší nabídce


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás