Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 5 bytů a domů, v nichž dominují podlahy Chapel Parket

5 bytů a domů, v nichž dominují podlahy Chapel ParketKdyž pro svůj interiér hledáte autenticitu a trvající hodnotu, vyberte si dřevěnou podlahu. Prkna jsou tradiční podlahovou krytinou. Skvěle pasují i do moderně pojatých domů a bytů. Ukážeme vám 5 realizací, v nichž dřevo hraje prim. 

Podlahy ze dřeva jsou nadčasové a proto mají své místo v každém interiéru. Patří do domů i bytů 21. století, stejně jako do rekonstrukcí. Podlahy Origineel Chapel Parket jsou vyráběné zejména z dubu, což jim propůjčuje nejen odolnost, ale také nadčasovost.

byt1.jpg

Dřevo je vnímáno jako luxusní materiál. Je možné z něj vykouzlit různé vzory – kromě klasicky položených prken je oblíbený také vzor „stromeček“, případně kazety.

byt2.jpg

Vždy záleží na individuálním vkusu majitelů. Není výjimkou ani spolupráce s bytovými architekty. Tak vznikají dřevěné dekory, které podtrhují jedinečnost interiéru.

byt3.jpg

Klasická světlá dřevěná prkna propůjčují interiéru punc luxusu, autentičnosti a nadčasovosti. Dekor ladí s ostatními dřevěnými prvky domu.

byt4.jpg

Beton a dřevo se neruší. Právě naopak. Dokazují, že jde o materiály, které spolu mohou existovat v symbióze.

byt5.jpg

Dřevěné podlahy si oblíbili investoři, kteří staví novostavby nebo se pouští do rekonstrukcí. Povrchovou úpravou lze docílit požadovaného dekoru a odstínu dřeva.

Dřevěná podlaha pro každý interiér

Se dřevem je možné pomocí povrchových úprav, například olejování, kouzlit. Je to tradiční materiál, který v interiéru vyzařuje teplo a pohodu. Trendy jsou v případě dřevěných podlah individuální – záleží na lokalitě i stáří domů.

Například v bytech vystavěných na přelomu 19. a 20. století se investoři přiklání ke klasickému vzoru, jako je už zmiňovaný stromeček. Vždy záleží na vkusu zákazníka a stylu bytu. Moderní a nadčasové jsou úpravy a barvy, které dají vyniknout kráse a kresbě dubu.

 

Více informací v naší nabídce


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás