Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > FOTO: Dřevěné podlahy Chapel Parket sluší i komerčním prostorám

FOTO: Dřevěné podlahy Chapel Parket sluší i komerčním prostorámNároky komerčních prostor na podlahy jsou specifické. Musí být odolné, dobře vypadat a dlouho vydržet. Tato kritéria splňují dřevěné podlahy, které se znovu objevují například v kancelářích, obchodech nebo halách.

Důležitým předpokladem dřevěné podlahy v komerčních prostorách je výdrž a odolnost. Dřevěné podlahy Chapel Parket dostávají speciální povrchovou úpravu, která je připraví na vysokou zátěž. Proto je lze bez problémů použít i tam, kde se pohybuje velké množství lidí. Vybrali jsme pro vás tři realizace, kde dřevěné podlahy Chapel Parket uspěly.

Knihkupectví v Norsku

bookstore-norway-10-fullscreen.jpg

V severských státech si potrpí na útulné interiéry, a to nejen v domácnostech. Originalitou a jedinečností vyniká dřevěné podlaha v norském knihkupectví. Je vyskládaná do takzvaného stromečku v různých dekorech, což působí velmi efektně.

bookstore-norway-12-fullscreen.jpg

Podlahy v knihkupectví jsou z kolekce Hermitage. Střídají se v nich tři až čtyři barvy dřeva. Povrch podlahy je upravený jedinečným příčným řezáním.

Prodejna IKEA

centrum-ikea-dla-firm-fullscreen.jpg

I velké obchodní řetězce mohou získat dřevěnou podlahu, která bude působit originálně a zároveň vyhoví vysokým nárokům na odolnost. Příkladem je podlaha prodejny IKEA. Volba padla na světlý dekor. Užší dubová prkna jsou v provedení „reef“, které ladí se skandinávským stylem.

Prodejna potravin

vloeren-chapel-body-shop2-fullscreen.jpg

Na dřevěnou podlahu, tedy na přírodní materiál, vsadila také prodejna Body Shop v Nizozemsku. Prodejna zastává výrazné postoje ohledně etického podnikání a ochrany životního prostředí. Podlaha ze dřeva proto byla jasnou volbou.

vloeren-chapel-body-shop3-fullscreen.jpg

Elegantně hrubý vzhled podlahy Chapel Hermitage v barevném provedení Channel vnesl do obchodu punc autenticity.

Dřevěná podlaha v kancelářích

houten-vloer-chapel-parket-ubiq-34-2-fullscreen.jpg

Kanceláře UBIQ 34 v Polsku získaly dřevěnou podlahu, která pokrývá plných 1 500 metrů čtverečních plochy. Jde o řadu Original Chapel Parket Elsey. Podlahy vdechují kancelářím teplo a vytváří příjemné prostředí, v němž jsou zaměstnanci spokojenější a výkonnější.

 

Více informací v naší nabídce


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás