Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Dřevěné podlahy > Vzorník dřevěných podlah

Vzorník dřevěných podlah

Vzorník dřevěných podlah: Jaké krytiny jsou trendy?

Veškeré námi nabízené dřevěné podlahy naleznete v opravdu krásných dekorech. Ty vám zaručí naprostou originalitu, kterou vám žádná jiná podlaha nenabídne.

Jedinečné a univerzální řešení

Oproti vinylovým či laminátovým podlahám vám dřevěné podlahy nenabídnou jiný dekor než dřevěný, ani barvy nebudou jiné než přírodní. To z nich ovšem činí unikát, který dodá vašemu interiéru eleganci a jedinečnost. A co více, dřevěné dekory jsou zcela univerzální a hodí se opravdu téměř do každého interiéru.

Dejte prostor kontrastu

Při výběru dekoru a barvy vaší dřevěné podlahy věnujte pozornost kontrastu. Ke světlým stěnám volte tmavší odstíny dřevěné podlahy a naopak. Vytvoříte tak dokonalý design.

Zohledněte velikost místnosti

Je obecně známé, že světlé odstíny zvětšují prostor, proto je využijte v menších místnostech, které můžete tímto způsobem opticky zvětšit.

Další tipy, jak vybrat správnou barvu a odstín dřevěné podlahy, se můžete dočíst v našem článku 3 základní kritéria pro výběr barvy podlahy.

Prohlédněte si námi nabízené dřevěné podlahy ve vzorníku nebo navštivte naši vzorkovou prodejnu v Plzni.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás