Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Podívejte se, jak dřevěné podlahy Chapel Parket zpříjemňují kavárny a restaurace

Podívejte se, jak dřevěné podlahy Chapel Parket zpříjemňují kavárny a restauraceDřevěné podlahy jsou trendem nejen v domácnostech. Vracejí se i do veřejných prostor. Vybrali jsme pro vás tři kavárny a restaurace, kterým dominují podlahy ze dřeva. Zašli byste sem na kávu nebo na večeři?

Dřevěné podlahy působí příjemně a luxusně. Každé restauraci a kavárně dodají punc kvality, současně zpříjemní požitek z místa i z gastronomie. Dřevo je krásný a dlouhodobý materiál, jenž časem dozrává. V poslední době ho získaly hned tři restaurace a kavárny, které stojí za návštěvu.

Galerie Šantovka v Olomouci

2-santovka-tsjechie-2-fullscreen.jpg

Dřevěné podlahy v Galerii Šantovka tvoří extra úzká prkna z dubového dřeva. Realizace se opírala o architektonický návrh. Světlé dubové dřevo působí nadčasově a dotváří moderně pojatý interiér.

4-santovka-tsjechie-3-fullscreen.jpg

Dřevěné podlahy v restauraci jsou v provedení Origineel Chapel Parket Minster. Tvoří je hrubé prkno o šíři 20 mm a s 6mm nášlapnou vrstvou.

Restaurace El Asador

cassettes-chapel-parket-asador2-fullscreen.jpg

Pražská restaurace El Asador získala dřevěnou podlahu v barevném provedení Channel. Té je docíleno unikátním procesem barvení a olejování, aby vynikla přirozená krása dřeva.

cassettes-chapel-parket-asador5-fullscreen.jpg

Interiér restaurace je laděný do tmavých barev. Dominuje mu jedinečná dřevěná podlaha, která vyniká nadčasovostí i originálním dekorem.

Kavárna Urban Café

wooden-floor-chapel-urban2-fullscreen.jpg

Urban Café je příkladem, že i kavárna v moderních prostorách může vynikat dřevěnou podlahou, která interiéru propůjčí jedinečný vzhled. Dřevo získalo barvu „té nejlepší kávy“. Výsledný dekor byl dosažen unikátním procesem barvení a olejování, byla zdůrazněna krása dřeva.

wooden-floor-chapel-urban4-fullscreen.jpg

Jako každý materiál do komerčního prostoru, musí i podlaha v této kavárně splňovat vysoké požadavky na zátěž. Podlahy byly vyrobené na míru podle zákazníkova přání.

 

Více informací v naší nabídce


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás