Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Dřevěné podlahy > Pokládka dřevěných podlah

Pokládka dřevěných podlah

Pokládka dřevěných podlah: Zvládnete to sami?

Každý touží po tom, aby jeho podlaha vydržela opravdu dlouho. Zvláště to pak platí pro dřevěné podlahy, které nás stojí nemalé peníze. U nich opravdu počítáme s tím, že nám vydrží téměř celý život. Proto je důležité věnovat jejich pokládce velkou péči a provést ji zcela precizně.

Příprava podkladu

Ať už se rozhodnete svou dřevěnou podlahu celoplošně lepit nebo ji pokládat plovoucím způsobem, je základem důkladná příprava podkladu. Ten musí být vyrovnaný, suchý a zbaven původní podlahové krytiny a všech ostatních nečistot, jako jsou zbytky lepidel, mastnota apod. To platí především v případě lepení podlahy k podkladu.

Drahá podlaha kvalitní pokládka

Rozhodli jste se investovat své finance do kvalitní dřevěné podlahy, proto by se možná nabízelo trochu peněz ušetřit na její pokládce. Nenechte se ovšem zmást a dopřejte své podlaze kvalitní pokládku. V Parketcentru vycházíme z mnohaletých zkušeností a doporučujeme svým zákazníkům zejména dřevěné podlahy lepit k podkladu. Výsledkem je pak mnohem tišší a teplejší podlaha, která vám bude sloužit dlouhé roky.

Dokonalého výsledku při pokládce docílíte také tím, že ji svěříte do rukou profesionálů. Proto nás kontaktujte a my vám rádi dřevěnou podlahu pomůžeme nejen vybrat, ale také položit.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás