Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Pergo: Inovované laminátové podlahy

Pergo: Inovované laminátové podlahy

Společnost Pergo je průkopníkem a inovátorem v podlahách. Jako první představila laminátové podlahy a zámkový spoj. Z její široké nabídky si vybírají podlahy ti nejnáročnější zákazníci a mohou se těšit, že vždy dostanou něco navíc. Laminátové podlahy z produkce Pergo mají nejvyšší zátěž (34) a odolávají i vodě. S tímto materiálem lze jít bez obav i do rizikových zakázek.

Laminátové podlahy na úrovni

V sortimentu Pergo je řada dekorů, z nichž si vyberete podlahu pro domácnost i komerční využití. Pokud hledáte jedinečnou podlahu, prohlédněte si řadu Pergo Modern Plank, pro niž jsou typické velkoformátové dílce, jež se hodí do vstupních hal nebo dlouhých chodeb.

Laminátové podlahy Pergo jsou vždy ošetřené povrchovou nanoúpravou TitanX, která na nich zůstává doživotně a podlahu chrání před mikronečistotami. Proto se snadno uklízí a udržují – stačí je jen setřít a odstraníte nejen běžné nečistoty, ale i stopy po rozlitých nápojích, fixách nebo propiskách apod.

Podlahy značky Pergo vyhovují všem, kteří jsou rádi o krok napřed a oblíbili si věci, jež udávají trendy. Podívejte se na konkrétní dekory.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás