Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výrobci podlah > Dveře a zárubně Boulit: Česká kvalita

Dveře a zárubně Boulit: Česká kvalita

Společnost Boulit je český výrobce dveří a zárubní. Na trhu je už přes 13 let. Dveře jsou k dispozici v různých dekorech a provedeních. Připravené je budete mít už za 5 až 6 týdnů, což je mnohem kratší doba než u jiných značek. Firma Boulit pro vás ráda vyrobí i atypické dveře.

Kvalitní dveře i zárubně

Boulit je tradičním českým výrobcem interiérových dveří a zárubní. Běžně vyrábí speciální a atypické dveře. Výrobce rád uspokojí jakýkoli váš požadavek na výrobu dveří nebo zárubní v provedení CPL i HPL laminátu.

Vyrábí a dodává širokou paletu interiérových dveří podle vlastních modelových řad. Všechny jsou v atraktivních dekorech. Vhodné jsou pro nové byty i domy a také pro rekonstrukce. Boulit myslí i na technologie, a tak dodává speciální bezpečnostní dveře, protipožární dveře, protihlukové dveře apod.

Dveře Boulit vám budou dlouho sloužit, a navíc krásně vypadat. Prohlédněte si nabídku dveří.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás