Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Vinylové podlahy > Cena vinylových podlah

Cena vinylových podlah

Cena vinylových podlah: Za kolik položíte novou krytinu?

Když se pouštíte do rekonstrukce interiéru, je třeba vše náležitě spočítat. Podlahové krytiny z vinylu se prodávají v různých cenových relacích. Projekt tak můžete realizovat s větším i menším rozpočtem. Cena vinylových podlah by ale neměla být jediným kritériem výběru.

Vinylové podlahy mají řadu výhod, a proto jsou v českých domácnostech i komerčních prostorách oblíbené. Jsou odolné, mají nadčasový výhled a lze je použít doslova všude, protože zvládnou zátěž i vlhkost, jsou pružné a nenáročné na údržbu. Další předností vinylových podlah je cena – prodávají se totiž v poměrně širokém cenovém rozpětí.

Levnější i dražší vinylové podlahy

Podlahy z vinylu jsou k dostání v širokém spektru dekorů. Specializuje se na ně řada výrobců a ti si kromě vzhledu konkurují i cenami. O konkrétní cenové nabídce rozhoduje více ukazatelů, podstatná je ale zátěž podlahy. Čím větší zátěž vinylová krytina zvládne a čím je odolnější, tím dražší bude.

V praxi jsou to ale jednoduché počty – vinylovou podlahu nekupujete na jednu sezónu, ale na mnoho let. Pokud investujete do kvalitnější podlahové krytiny a dáte si záležet i na její pokládce, bude vám sloužit dlouhá léta.

O výběru vinylové podlahy by proto neměla rozhodovat pouze její cena. Klíčová je odolnost, povrchová úprava, zátěž, životnost a v neposlední řadě i samotný dekor, který by měl ladit s dalším vybavením interiéru. V tomto ohledu jsou vinylové podlahy příjemné, protože jsou dostupné v širokém spektru barev a vzorů.

Cena vinylových podlah za metr čtvereční

Kvalitnější vinylové podlahy se nejčastěji prodávají za cenu v rozmezí od 450 do 590 korun za metr čtvereční (bez daně). Připlatíte si za vyšší zátěž, speciální povrchovou úpravu nebo moderní dekor či limitovanou kolekci.

Příjemnou cenu a žádané dekory nabízí například lepená vinylová podlaha CleverFlooring, kterou pořídíte od 478 korun za metr čtvereční. Zajímavou novinkou je speciální rigidní vinylová podlaha RIGID SPC vinyl s integrovanou podložkou, díky níž krytina zvládne velkou zátěž. Za tuto vlastnost si ale připlatíte, podlaha se prodává za 649 korun za metr čtvereční.

Prohlédněte si další dekory a aktuální ceník vinylových podlah.

Poptávkový formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás