Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > PVC podlahy a linoleum > Cena PVC podlah a linolea

Cena PVC podlah a linolea

PVC podlahy a linolea patří k těm nejlevnějším variantám podlahových krytin, což jim ale na kvalitě nijak neubírá.

Kvalitnější podlaha zaručuje vyšší odolnost

Cena PVC podlah a linoleí se pohybuje v rozmezí od 400Kč do 800Kč.  Cena jednotlivých podlah se odvíjí především od kvality použitého materiálu, tloušťky a designu. Obecně lze říci, že kvalita PVC podlahy a linolea jde ruku v ruce s cenou.

Luxusní vinylové dlaždice (LVT) vs. PVC dlaždice a desky

Cena PVC podlah a linoleí se odvíjí také od jejího typu. Zatímco PVC dlaždice nebo PVC desky se řadí k levnějším variantám, luxusní vinylové dlaždice (LVT), jak již název napovídá, patří k dražším, ale zároveň nejkvalitnějším PVC podlahám. Jejich kvalita je dána zejména značnou mírou odolnosti díky vysoce kvalitním materiálům. Nesmírnou výhodou LVT podlah je jejich schopnost přesně imitovat přírodní materiály jako je dřevo či keramika. S LVT podlahami získáte opravdu krásnou designovou podlahu, a to vše za stále příznivou cenu.

Na podlaze nešetřete

Pořizujete-li si podlahovou krytinu, určitě toužíte po tom, aby vám vydržela dlouhé roky a nebylo nutné ji brzy měnit. Proto upřednostňujte kvalitnější PVC podlahy a linolea za vyšší ceny. Zaručíte si tak vysokou míru odolnosti podlahy a její delší životnost.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás