Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Laminátové podlahy > Cena laminátových podlah

Cena laminátových podlah

Cena laminátových podlah: Za kolik položíte novou krytinu?

Ať už stavíte nový dům, či pouze rekonstruujete svůj byt, zajímá vás zaručeně nejvíce rozpočet.  Ruku v ruce by s ním ale měla jít také kvalita použitých materiálů. Jste-li v situaci, kdy váš rozpočet není příliš velký, můžou být laminátové podlahy tím pravým řešením. Jejich nízká cena z nich totiž činí opravdu dobrou volbu pro váš domov, či kancelář.

Levné a přesto kvalitní

Může se zdát, že díky nízké ceně, budou laminátové podlahy i méně kvalitní. To o námi nabízených produktech ovšem neplatí. I toto levné řešení vyniká mnohými vlastnostmi, které oceníte. Laminátové podlahy od nás disponují rozměrovou stálostí, nereagují tedy na změny teplot a vlhkosti vzduchu. Jejich specifickou vlastností je také možnost rozebrání a znovusložení.

Odolné HDF desky

Také laminátové podlahy se prodávají v poměrně širokém cenovém rozmezí. Jejich cena se pohybuje od 390Kč do 660Kč za metr čtvereční. Největší rozdíl v ceně činí kvalita HDF desky. Jedná se o nosnou lepenou dřevotřískovou desku, která tvoří jádro celé podlahy.  Vyznačuje se svou odolností vůči nasákavosti vlhkosti. Obecně lze říci, že čím dražší laminátová deska, tím je vyšší kvalita HDF desky. Ta vám zaručí poměrně dlouhou životnost vaší podlahy. I po několika měsících pravidelného vytírání totiž nedojde k poškození lamel.

Připlaťte si a nebudete litovat

Zvolíte-li si laminátovou podlahu vyšší cenové kategorie, budete mile překvapeni, jak dlouho vám tato podlaha vydrží. Vedle kvalitní HDF desky získáte s vyšší cenou také kvalitní licencovaný zámek. Ten je stěžejní pro celkovou kvalitu a stabilitu podlahy. Dobře navržený zámek vám zaručí odolnost vůči otřesům a zamezení vstupu vlhkosti mezi jednotlivé části podlahy.

Podlaha je věc, kterou pořizujete na několik let. Netoužíte po tom, měnit ji každý rok. Proto nepodceňte její výběr. Zvolte si kvalitní laminátovou podlahu, která bude zdobit váš interiér a zároveň vám bude sloužit dlouhá léta bez nutnosti oprav, či dokonce celkové výměny.

Prohlédněte si naši nabídku včetně ceníku. V případě zájmu nás kontaktujte a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy, a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího podlahového řešení.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás