Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Dřevěné podlahy > Cena dřevěných podlah

Cena dřevěných podlah

Cena dřevěných podlah: Za kolik položíte novou krytinu?

Dřevěné podlahy patří k těm nejdražším na trhu. To není žádné tajemství. Hledíme-li ovšem na podlahu jako na dlouhodobou investici, zjistíme, že se výběr dřevěné podlahy opravdu vyplatí. Ze všech nabízených podlah je totiž tou nejkvalitnějšínejdelší životností.

Nezáleží jen na typu dřeva

Cena dřevěných podlah se pohybuje v rozmezí 1000Kč – 2500Kč za metr čtvereční. Do ceny se promítá mnoho faktorů. Samozřejmě se cena odvíjí od typu dřeva. Zvolíte-li si např. klasický dub, bude se jeho cena pohybovat na spodních příčkách. Zatoužíte-li však po exotice, připlatíte si o něco více.

Velkou roli hraje také způsob opracování dřeva, v naší nabídce naleznete jak podlahy s povrchovou úpravou, tak také ty, které nejsou povrchově upraveny a je potřeba je dodatečně zbrousit, lakovat či naolejovat.

Do ceny se promítá samozřejmě i způsob pokládky. Plovoucí dřevěná podlaha vás vyjde o něco levněji, než podlaha lepená, jejíž cenu navyšuje lepidlo.

Nebojte se, investujte

Pokud jste se již rozhodli pro dřevěnou podlahu, investujte do ní. Nebudete litovat. Vaše dřevěná podlaha vám bude tou největší odměnou.

Pro lepší cenovou orientaci nahlédněte do našeho ceníku, nebo navštivte naši vzorkovou prodejnu v Plzni.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás