Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Soklové obvodové lišty – důležitý prvek pro dokonalou podlahu

Soklové obvodové lišty – důležitý prvek pro dokonalou podlahuHledáte způsob, jak mít obvodovou lištu, která bude 100% shodná s barvou a vzorem vaší podlahy? Máme řešení!

Většina výrobců podlahových krytin se zaměřuje pouze na výrobu samotných podlah. Výroba lišt je náročná technologicky i surovinově, což mnohdy vede k tomu, že se úloha přenechává jiným specializovaným výrobcům. V těchto případech může dojít k nesouladu mezi vzory lišt a podlah od odlišných výrobců.

Mezi výjimkami je například luxusní výrobce podlahových krytin Pergo, jehož výrobky nabízíme i u nás v Parketcentru. Pergo vyrábí luxusní laminátové a vinylové podlahy a zároveň nabízí výrobu všech souvisejících doplňků, včetně soklových lišt, které jsou v autentickém designu shodném s podlahou.

V Parketcentru ale nabízíme řešení i pro většinu ostatních podlahových krytin! Společně s naším partnerem jsme schopni na základě jakékoliv podlahové krytiny vyrobit soklové lišty, které budou "ne podobné" nebo "skoro podobné", ale 100% shodné s barvou a vzorem vaší podlahy. Díky tomu budete mít dokonalou kombinaci lišt a podlahy bez jakýchkoliv odlišností. Aktualizujeme naši nabídku v souladu s novými trendy a rozšiřujeme ji i na další materiály, jako jsou SPC, rigidní podlahy, PVC, dřevěné podlahy atd. Jedinou výjimkou jsou PVC nebo vinyl s textilním podkladem, které technologicky nelze takto zpracovat.

V Parketcentru dbáme na technologické inovace a pečlivě sledujeme novinky na trhu, abychom vám mohli nabídnout vždy to nejlepší. Kvalitní podlaha je o detailech a teď již mohou být i ty nejmenší detaily dokonale zvládnuté díky našim shodným soklovým lištám. Pokud podlahu aktuálně řešíte, zastavte se u nás ve vzorkové prodejně. Můžete si vybrat ze stovek různých podlah a vše probrat s našimi odborníky.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás