Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nová kolekce špičkových podlah Pergo

Nová kolekce špičkových podlah PergoDatum konání:
31.3.2017

Podlahy Pergo - parketcentrum PlzeňDo našeho sortimentu jsme v roce 2016 přidali laminátové a vinylové podlahy značky Pergo. Tato původně švédská společnost byla první na světě, která do podlahařiny přinesla pojem laminátová podlaha. Pokud tedy hledáte jedničku na trhu, bude pro vás podlaha značky Pergo vhodnou volbou.

Podlahy Pergo se vyznačují doživotní antistatickou povrchovou úpravou a jsou tedy vhodné do prostorů jako ordinace, serverovny, kde se statická elektřina stává problémem.

Aplikací povrchové nanoúpravy Titan V resp. Titan X docílíme maximální ochrany podlahy před znečištěním. Jednoduchým setřením pak odstraníte nejběžnější náhodné nečistoty, jako rozlité nápoje, stopy po domácích pracech, propiskách a fixách od dětí.

Vinylové podlahy Pergo se vyznačují až 3 násobným množství skelné mřížky, díky které zamezíme vzniku spár mezi jednotlivými dílci.

Designy podlah Pergo jsou díky extrémně výkonnému vývojovému oddělení jedinečné svým vzhledem a dekory, díky čemuž se dá bez nadsázky říct, že v oboru vinylových a laminátových podlah udávají současné trendy.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás