Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Sportovní podlahy > Masivní parketa přilepená na beton

Masivní parketa přilepená na beton

Masivní parketa přilepená na beton představuje skvělé řešení pro taneční sály nebo fitness centra a studia s lehčím zatížením. Důležitá je hlavně správná volba povrchové úpravy. S výběrem této podlahy i s její realizací vám rádi pomůžeme.

Podlahy pro taneční sály

Masivní parketa přilepená na beton se příliš nehodí pro sportovní účely, protože její skladba je velmi tvrdá a pád na takovýto podklad může být pro sportovce velmi nebezpečný. Tento druh podlahy je ovšem vhodný pro taneční sály, případně pro fitness centra a další podobná zařízení.

Výhody masivní parkety

Masivní parketa má řadu výhod. Předností je jednoduchá skladba, která se neliší od běžné pokládky parket v domácnosti. Aby parkety dobře sloužily, odolaly opotřebení a udržely si svoji kvalitu, je důležitá nejen volba správné povrchové úpravy, ale také jejich pravidelná údržba.

Parkety nejsou pružné

Pokud je pro vaše sportoviště nebo sál důležitá pružnost podlahy, použijte raději jiný systém než masivní parketu přilepenou na beton. Řešením pro vás může být například podlaha Junckers nebo masivní parketa na roštu Elastic.

Důležitá je údržba parketové podlahy

I v případě této podlahy platí nutnost dodržování správných klimatických podmínek, tedy teploty kolem 20 °C a vzdušné vlhkosti kolem 45 až 55 %. Životnost podlahy pak prodlouží správná a pravidelná péče.

Podlahu z masivních parket přilepených na beton pro vás rádi zrealizujeme. Kontaktujte nás.

Poptat sportovní podlahu


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás

Podlaha je vhodná pro:

Kuchyně Kuchyně

Koupelna Koupelna

Ložnice Ložnice

Obývací pokoj Obývací pokoj

Dětský pokoj Dětský pokoj

Kancelář Kancelář

Továrna Továrna

Záruka

Odpovědnost za skryté vady trvá 2 roky od předání díla a vztahuje se na skryté vady námi poskytnutých služeb. Pakliže se jedná o zjevnou či skrytou vadu výrobku, řídí se záruka výrobcem a dále sektorem pro využití podlahy (komerční, bytový)

Tato se pak pohybuje nejčastěji 5 let pro komerční sektor a 10-15 let pro bytový.

Wineo

Wineo

Pokud si rádi vybíráte z nejrůznějších dekorů, oceníte nabídku německého výrobce Wineo. Při výběru podlahy Wineo uvítáte nejen obrovské množství dekorů, ale i to, že značka myslí na detaily a je pro ni důležitá flexibilita.

Tarkett

Tarkett

Firma Tarkett je pyšná na svou více než stočtyřicetiletou tradici a řadí se mezi nejlepší světové firmy zajišťující podlahová řešení pro domácí i profesionální použití s patentovanou povrchovou úpravou.

Planet Parket

Planet Parket

Planet Parket je jihomoravská rodinná firma z Telnice u Brna. Dřevo si vybírá především z českých národních lesů a jejich dvouvrstvé celodřevěné podlahy oceňují i zahraniční odborníci.

PERGO

Pergo

Společnost Pergo je průkopníkem a inovátorem v podlahách. Jako první představila laminátové podlahy a zámkový spoj. Z její široké nabídky si vybírají podlahy ti nejnáročnější zákazníci.

Kährs

Kährs

Kährs je tradiční výrobce přírodních dřevěných podlah s tradicí od roku 1857. Společnost získala vedoucí postavení na trhu parket, a to díky svému know-how, využívání moderních technologií a inovacím.

Gerflor

Gerflor

Společnost Gerflor vyrábí zátěžové podlahy i vinylové podlahy pro běžné byty. Vyvíjí také specifické podlahové krytiny a řešení povrchových úprav stěn, které splňují veškeré požadavky v oblasti moderního bydlení.

Forbo

Forbo

Švýcarská firma Forbo dodává své podlahoviny do celého světa a je známá kvalitou linolea, kobercových čtverců, vinylů a luxusních vinylových dílců (LVT). Více než 150 let zkušeností garantuje časem prověřené podlahoviny.

Floor Experts

Floor Experts

Společnost Floorexperts si zakládá na své pověsti, a tak dělá vše pro spokojenost zákazníků. Je tradičním a významným výrobcem podlahových krytin na evropském trhu. V nabídce má dřevěné, laminátové a vinylové podlahy.

Fatra RS-click

Fatra RS-click

Společnost Fatra je dlouhá léta stálicí mezi nejvýznamnějšími představiteli plastikářského průmyslu. Tento tradiční český výrobce provozuje dvě výrobní centra v Napajedlích a v Chropyni, kde zaměstnává na 1200 zaměstnanců.

Egger

Egger

Společnost Egger si zakládá na nejvyšší kvalitě. Podlahy z její produkce vydrží krásné celé dlouhé roky a hodí se do všech obytných prostor. Mají nadčasový vzhled a plně korespondují se současnými podlahovými trendy.

Classen

Classen

Značka Classen vznikla v Německu roku 1963 a z počátku měla dva výrobní závody. V současnosti platí za kvalitního výrobce dřevěných produktů a jednoho z největších světových dodavatelů laminátových podlah.

A1

A1

Za konceptem A1 podlahy hledejme firmu KARSIS s.r.o., která je jedním z nejvýznamnějších českých importérů podlahovin. Tento koncept spatřil světlo světa v roce 2014 a hned o rok později zaujal přední místo na českém trhu.