Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Podlahy > Sportovní podlahy > Masivní parketa přilepená na beton

Masivní parketa přilepená na beton

Masivní parketa přilepená na beton představuje skvělé řešení pro taneční sály nebo fitness centra a studia s lehčím zatížením. Důležitá je hlavně správná volba povrchové úpravy. S výběrem této podlahy i s její realizací vám rádi pomůžeme.

Podlahy pro taneční sály

Masivní parketa přilepená na beton se příliš nehodí pro sportovní účely, protože její skladba je velmi tvrdá a pád na takovýto podklad může být pro sportovce velmi nebezpečný. Tento druh podlahy je ovšem vhodný pro taneční sály, případně pro fitness centra a další podobná zařízení.

Výhody masivní parkety

Masivní parketa má řadu výhod. Předností je jednoduchá skladba, která se neliší od běžné pokládky parket v domácnosti. Aby parkety dobře sloužily, odolaly opotřebení a udržely si svoji kvalitu, je důležitá nejen volba správné povrchové úpravy, ale také jejich pravidelná údržba.

Parkety nejsou pružné

Pokud je pro vaše sportoviště nebo sál důležitá pružnost podlahy, použijte raději jiný systém než masivní parketu přilepenou na beton. Řešením pro vás může být například podlaha Junckers nebo masivní parketa na roštu Elastic.

Důležitá je údržba parketové podlahy

I v případě této podlahy platí nutnost dodržování správných klimatických podmínek, tedy teploty kolem 20 °C a vzdušné vlhkosti kolem 45 až 55 %. Životnost podlahy pak prodlouží správná a pravidelná péče.

Podlahu z masivních parket přilepených na beton pro vás rádi zrealizujeme. Kontaktujte nás.

Poptat sportovní podlahu


Vyhledat v katalogu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás