Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Uzavření prodejny pro maloobchodní klienty

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády ČR je podlahové studio do odvolání uzavřeno pro veřejnost. Činnost naší společnosti nadále pokračuje ve smyslu přijmu a vyřízení telefonických a emailových objednávek a konzultací.

Více

Publikováno 16. 3. 2020 7:55
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kdy je potřeba kompletní rekonstrukce sportovní podlahy a kdy stačí renovace?

Rekonstruovat, nebo rovnou položit novou sportovní podlahu? Takovou otázku si klade nejedna škola, veřejné i soukromé sportoviště. Poradíme vám, kdy stačí podlahu zrenovovat a kdy je nutná kompletní rekonstrukce včetně nového povrchu.

Více

Publikováno 24. 2. 2020 19:26

Renovace a údržba parket: Jak na to?

Parkety jsou nadčasovým typem podlah. Zůstávají trendem i ve 21. století a své místo mají v tradičních i moderních interiérech. Pokud ve svém bytě či domě máte starší parkety, pusťte se směle do jejich renovace. Kdy se to ještě vyplatí a kdy je lepší pořídit novou podlahu?

Více

Publikováno 2. 7. 2019 13:00

Sportovní podlaha pro základní školu: Důležitá je pružnost a odolnost

Podlaha pro tělocvičnu má docela jiné nároky než běžné podlahy pro domácnosti. V první řadě musí být pružná a odolná. Když se na nás obrátila 15. základní škola v Plzni, abychom v budově položili novou sportovní podlahu, pustili jsme se s radostí do práce.

Více

Publikováno 25. 6. 2019 13:00

Poděkování za opravu domu čp. 60 v Nečtinech

Více

Publikováno 21. 6. 2019 16:43

Pokládka vinylové podlahy: Který typ vinylu se hodí právě k vám?

Vinylové podlahy jsou oblíbené hned z několika důvodů. Jsou odolné, praktické, moderní a použít je můžete doslova všude. Hodí se pro celoplošné lepení i pro volnou pokládku, obložit jimi můžete také schodiště. Podívejte se, jaké druhy vinylu se vyrábí.

Více

Publikováno 18. 6. 2019 13:00

Podlaha a schody v jednom designu. Vyberte si správnou krytinu!

Pokud ve svém domě nebo bytě máte schody, můžete je sladit s podlahou v horním či dolním patře. Takové řešení je vysoce estetické, vyhnete se rušivým přechodům a váš interiér získá jednotící linii. Jak na to?

Více

Publikováno 11. 6. 2019 13:00

Podlahy pro podlahové topení: Které jsou vhodné a jak je vybrat?

Podlahové topení přináší do interiérů komfort a tepelnou pohodu. Zároveň je úsporné. Při projektování je nutné zohlednit typ podlahové krytiny a důležitá je i odborná realizace. Na co si dát při výběru podlahy pro podlahové topení pozor?

Více

Publikováno 5. 6. 2019 13:00

Trůnní sál nebo dobová restaurace. Dřevěné podlahy Chapel Parket zdobí historické objekty

Neodmyslitelnou součástí historických objektů jsou dřevěné podlahy. Při rekonstrukcích je zpravidla nutné vyměnit vysloužilou podlahu, která překonala staletí, a nahradit ji originálem, který do historického interiéru perfektně zapadne.

Více

Publikováno 4. 9. 2018 15:00

5 bytů a domů, v nichž dominují podlahy Chapel Parket

Když svůj pro svůj interiér hledáte autenticitu a trvající hodnotu, vyberte si dřevěnou podlahu. Prkna jsou tradiční podlahovou krytinou. Skvěle pasují i do moderně pojatých domů a bytů. Ukážeme vám 5 realizací, v nichž dřevo hraje prim. 

Více

Publikováno 28. 8. 2018 15:00


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
ikona chat
zavřít

Zeptejte se nás